درباره گروه Walraven

Walraven گروه، که دفتر مرکزی آن در Mijdrecht هلند، یک شرکت بین المللی فعال با کارخانه های تولیدی اختصاصی و دفاتر فروش در کشورهای مختلف است. محصولات Walraven توسط بسیاری از شرکتهای نصب و راه اندازی تآسیسات در اروپا، شمال امریکا، امریکا لاتین، آفریقا، شرق میانه، آسیا و استرالیا استفاده می شود.

محصولات Walraven و راهکارهای تکنیکی آن در بالاترین کیفیت برای بیش از 70 سال تخصص والراون را تضمین کرده است. سالها تجربه و عملکرد متخصصین گروه والراون، زیربنای گرانقیمت ساختمان شرکت Walraven هستند. والراون افتخار می کنید جزیی از تاریخ است.

توسعه و اجرای ایده های نوآورانه فنی از یک اولویت بسیار بالا در Walraven برخوردار است. والراون هدف تولید محصولات خود را سهولت استفاده و صرفه جویی در زمان در هنگام نصب، همراه با بهینه سازی قابلیت اطمینان قرار داده است. انگیزه Walraven این است که بطور ثابت نوآورانه بوده و پیشرو در کیفیت باشیم.

درباره DiamondWalraven

DiamondWalraven حاصل همکاری مشترک صنایع Hira تأمین کننده مصالح ساخت و ساز و گروه Walraven هلند به عنوان یکی از قدیمی ترین تولید کننده های سیستم های لوله کشی واقع در شهر میدرخت هلند است.

صنایع Hira از سال 1980 تا به کنون تأمین کننده مصالح ساختمانی در منطقه خلیج فارس و خاورمیانه است.

گروه Walraven نیز به عنوان یک کارگاه صنعتی خانوادگی توسط J. van Walraven از سال 1942 در میدرخت فعالیت خود را آغاز کرد. امروزه Walraven کارخانه ها و دفاتر فروش خود را در 10 کشور اروپایی، ایالات متحده امریکا و از سال 2012 افتتاح کرده است. این گروه به طور مستقیم از 850 پرسنل متعهد و فعال در بخش های توسعه، تولید و فروش بهره می برد.

درباره گروه شرکت های حامی تجارت قائم

شرکت حامی تجارت نماینده انحصاری شرکت DiamondWalraven در ایران، در زمینه سیستم‌های نصب ساپورت و بست‌های تاًسیساتی مشغول به فعالیت می‌باشد .

کمپانی DiamondWalraven از معدود شرکت‌هایی است که موفق به دریافت استانداردهای UL و FM در زمینه آتش‌نشانی می‌باشد.

تمامی محصولات این مجموعه به همراه خدمات مهندسی و دفترچه محاسبات به پیمانکاران ارائه می‌گردد. همچنین این مجموعه در زمینه اجرای محصولات، خدماتی را نیز ارائه می‌نماید.

از پروژه‌های اجرا شده شرکت DiamondWalraven در منطقه خاورمیانه و داخل کشور می‌توان از دبی مال ، مترو دبی، هتل آتلانتیس پالم و برج‌های دوقلوی کیش ، پروژه مجتمع مسکونی پیوند و سیتی‌سنتر اصفهان، بیمارستان مغز و اعصاب پروفسور حسابی، سالن همایش‌های بین‌المللی بندر انزلی، مجتمع مسکونی باغ بهشت، مجتمع سینا، قرارگاه خاتم الانبیاء نام برد .

شرکت حامی تجارت قائم در تلاش است با ارائه محصولات با کیفیت و استاندارد و خدمات مهندسی، رضایت‌مندی مشتریان را کسب نماید.

چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

پرسش خود را اینجا بیان کنید

شماره تماس با ما 3 - 82419600 - 021
info@diamondwalraven.ir آدرس ایمیل

محصولات ما استانداردها و آزمایشات کیفیت مربوط به زمینه استفاده خود را با موفقیت پشت سر گذاشته اند. در این میان آزمایشات و محکهای دیگری توسط خود ما، تولیداتمان را به طور مداوم برای محـدودیت های ایمنی مورد امتحان قرار میدهند و این برای تضمینی مضاعف است که محصولات Diamond Walraven مطابق با دقیقترین استانداردهای کیفیت تولید میگردد.